Участь студентів ДонНТУ в тренінгу для конкурсу «Батл ВНЗ»  (8-11-2017)

Чотири студенти Донецького національного технічного університету – Катерина Єлагіна, Богдан Самойлович, Ірина Кузьменко та Світлана Сус – взяли участь у триденному буткемпі, що проводився YEP у рамках підготовки до Battle ВНЗ у Києві.

На батлі, що проходитиме під час Міжнародного форуму Innovation Market, вони будуть захищати честь ДонНТУ з двома проектами: SeGrain (система контролю за врожаєм і трекінг його доставки та відвантаженя) та FireSCADA (демонстраційний стенд із захисту від кібератак промислових SCADA-систем на базі продуктів Cisco Ukraine). Ці проекти пройшли експертизу в журі батлу та були відібрані для участі 23 листопада.

Катерина Єлагіна, резидент Молодіжного Хабу та YEP, поділилася своїми враженнями від заходу: «Мені пощастило увійти до числа студентів, які взяли участь у буткемпі. Ці дні пройшли дуже цікаво, а головне – продуктивно. Ми докладно ознайомилися з методологією вирішення різних завдань Design Thinking, зі складанням бізнес-моделі за допомогою Lean Canvas. Велику увагу ментори приділили пітчингу й особливостям презентації.

Хочеться подякувати нашим лекторам, які були терплячими і в міру вимогливими. Вони допомогли мені удосконалити навички ораторського мистецтва та оформлення презентацій. Тепер я знаю свої помилки і буду над ними ретельно працювати. Також хочу висловити величезну подяку YEP та Innovation Market за надану можливість підготуватися до найважливішої битви Battle ВНЗ. Сподіваюся, у нас все вийде і ми все-таки потрапимо до Топ-20!»

«Відбулася наша незабутня та неймовірно продуктивна поїздка до Києва на YEP bootcamp! – говорить ще одна учасниця тренінгу Ірина Кузьменко. – Про що хочеться розказати? Мені б дуже не хотілося, аби мої враження звучали як реклама, але не обіцяю, тому даруйте.

Якщо лекція у вас асоціюється із чимось нудним, то ви були не на тих лекціях. Катерина Сапнова, Валерія  Голерова, Влад Бражник, Григорій Стешенко за два дні перевернули моє уявлення про процес навчання й довели, що отримувати нові знання можна на ноті позитиву в комфортній і дружній атмосфері. Звичайно, ще хочеться подякувати людям, які надихнули, зарядили своєю енергетикою, замотивували, показавши на своєму прикладі, що робота над собою та саморозвиток дають результати.

Подарованого на bootcamp записника не вистачило, щоб занотувати всі цінні поради щодо розвитку та вдосконалення нашого проекту. Сил та ідей стало, напевно, втричі більше. Тому наша команда взялася до роботи! Побажайте нам успіху для проходження до наступного туру!»