Участь команди ДонНТУ в ІІ турі олімпіади з безпеки життєдіяльності

Команда ДонНТУ у складі студентів гірничого факультету Катерини Васильєвої та Володимира Колоненка під керівництвом доцента В.І. Каменця  вперше взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», яку 23-26 квітня гостинно прийняв Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, розташований в одній із найкрасивіших історичних будівель центру Львова. Форум був дуже представницьким – з 44 українських вишів приїхали близько 150 учасників.

У першому турі вирішувалися 72 теоретичних конкурсних завдання трьох рівнів. З технічними питаннями наші учасники впоралися добре, а от із юридичною специфікою виникли певні труднощі, але це і дало цінний досвід на майбутнє.

Другий тур містив практичні завдання з надання домедичної допомоги, тобто виконання реанімаційних заходів. За оригінальність їх вирішення Катерина Васильєва отримала персональну відзнаку від Об’єднання профспілок Львівщини, а за креативність Володимир Колоненко удостоївся подяки начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та БЖД Львівської області. Подяку від Оргкомітету за активну участь і високий рівень підготовки отримала й наша команда в цілому. Ми отримали запрошення на олімпіаду наступного року, з’явилися нові друзі та цінні контакти.

Була й насичена культурна програма: екскурсії Університетом та неймовірним Львовом, показові навчання курсантів, концерт творчих колективів та дискотека. Організатори та учасники 26 квітня біля монументу вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Поїздка залишила незабутні враження.

В’ячеслав Каменець,
доцент кафедри геодезії та будівництва підземних споруд