«ДонНТУ не шукає таланти – він їх створює» – в університеті відбувся святковий концерт  (3-10-2016)

Студентська пора – один із найвеселіших і цікавих періодів у житті. Це додатковий щабель, перехідний етап у доросле, самостійне життя. Кожен із нас знайде тут щось своє: нові знання, цікаве та захоплююче дозвілля, веселих і кмітливих друзів.

Ось і сьогодні, 3-го жовтня, студенти Донецького національного технічного університету провели концерт присвяту для першокурсників. Як і завжди, ведучі та виконавці викладалися на всі 100% і показували свої численні таланти. Зокрема, ми побачили веселий виступ команди КВН «220 вольт» – переможця турніру КВК минулого року, романтичну танцювальну композицію «Вальс», а також два вокальних виступи – від А. Григуліч і А. Гвоздь.

Сюрпризом для багатьох стали відеоролики, пов’язані зі студентським життям. Один із них, можливо, злегка налякав першокурсників: відео було присвячене складанню сесії. І хоча його автори й учасники злегка перебільшили, всім відеоролик припав до смаку.

Також студенти гірничого факультету представили запальний танцювальний подарунок «Урок хореографії», який на минулорічному дебюті зайняв перше місце в номінації «Танець».

Завдяки емоційному та цікавому наповненню концерт хотілося дивитися ще і ще, але, на жаль, як і ця стаття, він не міг тривати вічно. Але зовсім скоро ми побачимо, як вже першокурсники проявлять свої таланти на черговому дебюті, який, між іншим, вже не за горами. І, як вже сьогодні говорили ведучі: «ДонНТУ не шукає таланти – він їх створює».

Будемо й надалі тримати вас у курсі подій, наостанок зазначивши: талановитий той, хто не приховує своїх здібностей.

С. Білянський,
ст. гр. СУА-15