Команда ДонНТУ вдало виступила на зимовій Студреспубліці 2017

20-2-2017    Події , Студенту    723   

Вже з перших хвилин відкриття зимової Студентської республіки на Донеччині 2017 було зрозуміло те, що робота буде плідною та ефективною. Організатори поділили нас на групи, в яких ми працювали протягом трьох днів. І дійсно, за доволі короткий час ми обговорили дуже багато проблем. Думки у групах були різні, кожен відстоював свою ідею, але завдяки експертам і модераторам ми завжди приходили до спільних рішень.

Також після кожної роботи у групах слідувала презентація проектів, які оцінювалися експертами в певну кількість балів. На підставі цього студентка факультету КІТАЕР ДонНТУ Ганна Вербовська отримала диплом за участь у 1-му Донецькому регіональному етапі зимової Студреспубліки за темою «Модернізація індустрії та впровадження інновацій як шлях до розвитку Донеччини».

Окрім напруженої роботи, організатори запропонували учасникам і чимало розваг. Ми відвідали Святогірську лавру, побачили її центральний храм, оглянули територію, а також зазирнули до зоопарку рідкісних птахів, що цілком заслуговано вважається гордістю лаври. Після цікаво та захоплюючої екскурсії кожен придбав собі сувеніри на згадку.

До того ж, ще одним яскравим заходом став конкурс «Перша леді». За почесне звання та діадему змагалися 9 учасниць із різних вишів області. Дівчата продемонстрували свою грацію та красу у танці та дефіле, а також інтелект і вміння імпровізувати. Студентка гірничого факультету Катерина Васильєва взяла участь у цьому заході та отримала диплом в номінації «Перша віце-леді» зимової Студреспубліки на Донеччині.

Дев’ятнадцятого лютого в залі КПОДМСОК «Перлина Донеччини» відбулося урочисте закриття зимової Студреспубліки, а кожен із переможців був нагороджений дипломом і фірмовою чашкою.

Еліна Пенар,
ст. гр. ЗКК-13 (ГФ)