Донецький національний технічний університет (м. Красноармійськ) готовий прийняти студентів, які залишилися навчатися в «ДНР»

10-6-2015    Студенту    638   

Донецький національний технічний університет, який у зв’язку з проведенням АТО переїхав до Красноармійська, засвідчує свою готовність відновити студентів, які минулого навчального року залишилися в ДонНТУ на території окупованого Донецька, а сьогодні змінили своє рішення та бажають перевестися до університету, що функціонує на підконтрольній Україні території.

Починаючи з 10 липня 2015 року, приймальна комісія Донецького національного технічного університету готова розглядати клопотання та заяви колишніх студентів щодо їх поновлення в ДонНТУ в м. Красноармійськ.

Адміністрація університету наголошує: незважаючи на те, що донецький ДонНТУ також продовжує своє функціонування, диплом державного зразка отримають лише ті студенти, які перевелися до Красноармійська.

ПОЛОЖЕННЯ про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів у державному вищому навчальному закладі «Донецький національний технічний університет»