Студенти-соціологи ДонНТУ познайомилися з роботою центру зайнятості

21-12-2016    Студенту    396

Нам, студентам спеціальності «Соціологія», випала нагода потрапити на екскурсію до міського центру зайнятості. Коли ми зайшли всередину, одразу ж пройнялися атмосферою працівників, які насправді допомагають людям. Ми почули корисну інформацію від начальника відділу Олени Сергіївни Михайлечко про те, що таке безробіття, які професії сьогодні затребувані, які – ні та ін.

Також ми дізналися, що у випадку, коли людині необхідно працевлаштуватися, а центр зайнятості за даною вакансією не зміг знайти відповідну роботу, громадянам пропонують пройти безкоштовні курси з перепідготовки (перекваліфікації).

Розповіли нам багато цікавого, що стосується і нашої спеціальності «Соціологія». Було приємно чути, що наша майбутня професія, хоча вона і досить молода, користується чималим попитом у багатьох сферах життєдіяльності та входить до десяти найбільш затребуваних  професій.

Під час екскурсії ми побачили робочий процес працівників центру зайнятості: як вони консультують громадян і як допомагають працевлаштуватися навіть тим, хто вже зневірився знайти собі роботу.

Безперечно, завдяки екскурсії ми набули корисного досвіду, побачили та зрозуміли,  як працює ця установа. Тому ми радимо всім студентам нашого університету, у випадку виникнення складнощів із пошуком роботи, звертатися до центру зайнятості.

Христина Тютюнник,
ст. гр. СОЦ-16