Студенти ФКIТAЕР і ФKHТ – фіналісти Всеукраїнського конкурсу «Програміст 2018»

6-6-2018    Преміум-новина , Студенту    201
a86161d3adc3205571d095144fa2ab36

Відбувся відбірковий етап проекту «Програміст 2018», який було розпочато Фондом Бориса Колеснікова 15 березня. Конкурс реалізується для студентів IT-спеціальностей. Його мета – заохотити активних, талановитих і цілеспрямованих молодих фахівців поїздкою на одну з найпрестижніших виставок світу – Ceatec Japan 2018 у Токіо.

Протягом двох місяців для участі у проекті зареєструвалися 820 осіб, які представляли 28 вишів із 17 міст України.

За умовами конкурсу, студенти мали сформувати команди по 5 чоловік і записати оригінальні відеопрезентації своїх колективів, де кожен розповідав про те, за яку частину командної роботи він відповідає. Наразі Фонд Б. Колеснікова визначив 20 команд-фіналістів, які візьмуть участь у хакатоні Social IT.

Приємно відзначити, що і талановита молодь Донецького національного технічного університету вкотре не залишилися осторонь. Із трьох команд, які представляли факультети КІТАЕР і КНТ і подали заявки, до фіналу пройшли дві:

Проект 109/1:

– Максим Лебединський (ФКІТАЕР) – капітан

– Богдан Самойлович (ФКІТАЕР)

– Андрій Прокушев (ФКІТАЕР)

– Сергій Демидов (ФКІТАЕР)

– Андрій Мисько (ФКНТ).

Команда ДонНТУ:

– Андрій Бардаков (ФКНТ) – капітан

– Микита Хоменко (ФКНТ)

– Євген Берник (ФКНТ)

– Євген Туляков (ФКНТ)

– Олександр Кривенко (ФКНТ).

Що ж до вирішального хакатону, захід пройде в Києві 17-18 червня. Команди-фіналісти протягом доби будуть розробляти продукти, здатні вирішити актуальні проблеми країни, міста, суспільства. Після цього студенти презентують свої проекти членам журі конкурсу «Програміст».

Експерти оберуть 6 команд-переможців. Тридцять конкурсантів будуть нагороджені дипломами на відвідування виставки Ceatec Japan 2018 у жовтні цього року. Це найбільша у світі виставка електроніки та інформаційних технологій. Українські студенти побачать новинки та інновації галузі від провідних світових виробників. Також на них чекають лекції, семінари, спілкування з кращими фахівцями глобальної IT-сфери.

Побажаємо нашим хлопцям успіхів і сподіваємося на перемогу!

,