Студенти ДонНТУ взяли участь у третьому етапі Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018»

2-3-2018    Преміум-новина , Студенту    343   

Першого березня відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018». Участь у ньому взяли 1000 студентів із 23 вишів країни, у тому числі – і представники Донецького національного технічного університету.

У третьому турі учасники демонстрували свої знання з теорії та історії авіації – фундаментальних дисциплін для кожного фахівця цієї сфери.

«У цьому етапі конкурсу підіймалися питання, що стосувалися різноманітних аспектів історії авіації: від перших польотів – і до сучасності. Я намагався впоратися зі всіма запропонованими завданнями, – розповідає Сергій Білянський, студент третього курсу факультету КІТАЕР. – Взагалі, як людині, яка вперше є учасником подібного заходу, мені було надзвичайно цікаво отримати такий досвід. Тепер, успішно подолавши декілька етапів, вже хочеться не просто брати участь, а дійти до фіналу та війти до числа переможців, які відвідають авіасалон Фарнборо у Лондоні. Докладу максимум зусиль для того, аби моя мрія стала реальністю».

А попереду у студентів – фінал і захист власного проекту перед експертним журі під керівництвом авіаконструктора Дмитра Ківи. Тож, побажаємо їм успіху!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу