Студенти ДонНТУ взяли участь у міжнародній зустрічі Trans Europe Halles Camp Meeting  (27-10-2017)

Нещодавно в Києві у креативній спільноті IZONE пройшла міжнародна зустріч Trans Europe Halles Camp Meeting. Захід об’єднав майже 90 культурних центрів, заснованих на території колишніх промислових зон, митців і культурних активістів з усієї Європи.

Подія стала чудовою нагодою для української молоді познайомитися з колегами з усієї Європи, знайти нових партнерів, розглянути перспективи та проблеми культурних ініціатив у регіонах, а також взяти участь у серії спеціальних воркшопів.

Студенти ДонНТУ Владислав Іванов (ФКІТАЕР) та Іван Демченко (ФМЕХТ) також взяли активну участь у заході.

«Мені дуже сподобалася ця поїздка, бо такі зустрічі – це дуже гарна можливість обмінятися досвідом і почерпнути для себе масу нових ідей, – ділиться враженнями Владислав. – Протягом першого дня в неформальній атмосфері ми знайомилися, спілкувалися та взяли участь у дуже цікавому квесті. А вже другого дня майже всі активісти Донецької та Луганської областей зібралися в одному місці, щоб обговорити, як саме можна покращити наше життя».

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу