Студенти ДонНТУ взяли участь у другому етапі конкурсу «Авіатор 2018»  (9-2-2018)

Восьмого лютого пройшов другий етап Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018». 3200 конкурсантів, які подолали перший тур, тепер показували свої знання з технічної англійської мови, що є міжнародною у світовому авіаційному співтоваристві.

Протягом години студенти виконували творчі завдання та проходили тести, підготовлені експертною радою проекту. Окрім того, неформально перевірили ерудованість конкурсантів і в авіабудівництві: одне із завдань потребувало знання будови літака.

«Я дуже довго не вірила, що пройшла до другого етапу конкурсу. Дуже не хотіла йти на другу його частину, тому що була невпевнена у своїх силах, але за підтримки близьких для мене людей я наважилась, – ділиться враженнями Євгенія Карабаджак, студентка гр. ЕЛТм-16 ФКІТАЕР. – Деякі завдання для мене були важкі, а інші, навпаки, було дуже цікаво виконувати. Дуже рада була взяти участь у заході та отримати незабутній досвід».

Вже у березні організатори перевірять, наскільки добре юні авіатори знають теорію й історію авіації. Нагадаємо, у 2017 році 100 фіналістів потрапили до Франції, на авіасалон у Ле-Бурже. Тепер же головна нагорода – квиток до Лондона, на авіасалон Фарнборо, що пройде в липні.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу