Студенти ДонНТУ взяли активну участь у реалізації проекту “AntiTrash”

14-11-2018    Преміум-новина , Студенту    95

Ми живемо в маленькому місті, в якому для відпочинку на природі є не дуже багато місць. На жаль, ці місця міською владою та комунальними підприємствами не прибираються. Та і мешканці не зовсім сумлінно ставляться до природи рідного краю, лишаючи після свого відпочинку «гори» сміття. Діти і молодь не бувають на екоекскурсіях, на яких вони змогли б дізнатися про унікальність екосистеми Донеччини, про проблеми засмічення навколишнього середовища та можливість сортування сміття. Також не проводяться дні чистого довкілля, коли всі мешканці разом прибирають територію, де потім зможуть насолоджуватися красотами природи.

Вирішенням цієї проблеми є об’єднання активної молоді, яка мріє про сталий розвиток, свідоме споживання, культуру екологічного використання ресурсів, а також активно діє.

Учасники проекту “AntiTrash” провели екоекскурсію територією Покровського району з екологом, який підготував цікавий маршрут і розповідь про унікальність природи Донецького краю. Також організували пікнік, після якого молодь почула інформацію про необхідність сортування сміття та наслідки сміттєзвалищ.

Другим етапом проекту стало проведення двох екозаходів у зонах відпочинку мешканців м. Мирноград і м. Покровськ, на яких студенти ДонНТУ, волонтери та учні долучилися до прибирання сміття.

Останнім етапом проекту стала лекція на тему екологічних катастроф України та планети Земля. Присутні переглянули документальний фільм на цю тему та розробили стратегії, щодо вирішення проблеми.

Катерина Новік,
Анастасія Моісеєнко,