Студенти ДонНТУ побували на «Веселці»  (21-11-2017)

Зовсім нещодавно талановитих студентів зі всієї України відправляли на Студреспубліку, де вони ділилися своїми успіхами та переймали досвід один у одного. 16 листопада творчих студентів запросили до Святогірська на черговий, вже інший форум – «Студентську веселку».

Подібний фестиваль проходить два рази на рік, на ньому студенти представляють свої соціальні проекти. Цього разу участь у ньому взяли виші з 4 міст: Покровська, Маріуполя, Краматорська та Бахмута.

Команда Донецького національного технічного університету у складі Руслана Шишкова, Вікторії Луценко, Миколи Дорошенка, Катерини Галузи, Данила Тетюшева та, власне, мене, Сергія Білянського, з честю представила рідний виш.

Об’єднавшись з командою Індустріального інституту, ми вирушили на автостанцію. Увійшовши до салону автобусу, ми з подивом зустрілися очима зі студентами маріупольських вишів. Не дивлячись на затримку в шляху, вони сміялися й активно щось обговорювали, а, побачивши нові обличчя, – запросили до себе. Ось вона – студентська дружба! Ніколи й ніде не знає меж!

Що ж до самої «Веселки», окрім представлення своїх досягнень, а саме – презентації Молодіжного Хаба, команди ДонНТУ та ІІ взяли участь у багатьох конкурсах. КВК, караоке, «Містер і міс», квести… Окремо варто було б виділити зустріч з губернатором Донецької області, однак, через завантажений графік посадовець не зміг відвідати захід особисто.

Які ж мої враження? Це було неперевершено! Тепла дружня атмосфера, хороший прийом, повна віддача організаторів фестивалю. Тепер стало ясно, чому цей захід назвали «Веселка»: форум об’єднав в собі науку та веселощі, молоде покоління і представників старої школи, студентів-технарів і чистих гуманітаріїв.

За ці чотири дні ми так здружилися, що перед від’їздом навіть сумно стало. Однак, заряд позитивних емоцій і гарного настрою дасть нам можливості для саморозвитку та вдосконалення, і, я сподіваюся, навесні ми з честю представимо свій новий проект, який буде корисний кожному. Ну, а поки для цього потрібно лише наша з вами працьовитість і віра в успіх.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15