Розпочинаються курси з підвищення кваліфікації (1С Підприємство) зі спеціальності «Облік і аудит»!

3-11-2015    Працівникам , Студенту    556

Мета курсу навчання слухачів новітнім підходам у корпоративних інформаційних системах, а саме

«1С-Підприємство 8» в рамках наукових дисциплін: економічна кібернетика, облік і аудит, фінанси.

Після проходження навчання та успішної здачі підсумкового контролю, слухачу вручається свідоцтво державного зразку про закінчення курсів підвищення кваліфікації за відповідним напрямом.

Запрошуємо співробітників та студентів ДВНЗ «ДонНТУ», працівників інших установ та підприємств, всіх бажаючих, хто вже має певну кваліфікацію, має диплом молодшого спеціаліста, бакалавра або спеціаліста/магістра, потребує додаткових знань та навичок.

Перше заняття відбудеться 05.11.2015р.

в аудиторії 3.306.

Для більш детальної інформації можна звертатись за адресою: м. Красноармійськ, пл. Шибанкова, 2, ауд.1.223, тел. 050-012-92-48,

e-mail: ipd.kr.ua@gmail.com