Привітання Міністра освіти i науки України Л.М. Гриневич  (1-6-2016)

Шановні викладачі, студенти та співробітники !

У житті Донецького національного технічного університету визначна дата – йому виповнюється 95 років!

Щиро й сердечно вітаю колектив та студентів зі славним ювілеєм.

За цими швидкоплинними літами криється складний шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень.

За роки свого існування Університет, завдяки високопрофесійному кадровому складу, зробив унікальний внесок у створення і зміцнення наукового потенціалу України, підготовку висококваліфікованих фахівців для різних галузей економіки.

Золотим фондом Університету є люди – викладачі та співробітники, безкорисливо віддані освітній установі.

Показово, що в складний період, коли через бойові дії в Донецьку довелось продовжувати свою діяльність на новому місці, колектив Донецького національного технічного університету зумів зберегти і примножити свої багаторічні традиції, зміцнити матеріально-технічну базу, не розгубити кадровий потенціал.

Немає сумніву, що нинішні студенти продовжать добрі традиції попередніх поколінь і своєю працею впишуть нові славні сторінки у літопис Університету.

Дякую колективу Донецького національного технічного університету за самовіддану працю, глибоке розуміння важливості підготовки висококваліфікованих кадрів, спроможних плідно працювати на благо нашої Батьківщини.

Бажаю всім миру, міцного здоров’я, щасливої долі, довгих і плідних літ життя, творчої наснаги та успіхів у нелегкій, але надзвичайно потрібній праці.

З повагою Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ

Переглянути листа (pdf)