Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» в ДонНТУ  (19-10-2017)

Вісімнадцятого жовтня в Донецькому національному технічному університеті пройшла презентація стипендіальної програми Віктора Пінчука «Завтра.UA». Так, до вишу завітали Максим Нарбут, координатор спільноти, та Євген Шеремет, менеджер проекту, та детально розповіли про те, що являє собою програма та як до неї долучитися.

На початку заходу проректор з науково-педагогічної роботи В.Я. Воропаєва коротко розповіла про участь ДонНТУ в різноманітних освітніх програмах і проектах, а також про можливості, які відкриваються перед студентами завдяки цьому.

Максим і Євген доступно розповіли про місію програми та численні «бонуси», які вона дає учасникам. Окремо спікери звернули увагу на вимогах до майбутніх стипендіатів, правилах подачі документів і особливостях перевірки представлених робіт.

Тож, стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі. Ними можуть стати студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських вишів 4-го рівня акредитації. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.

Про це та інше молодь почула із презентаційної частини. По її закінченні присутні в залі студенти та викладачі задали представникам програми ряд запитань. Основна маса з них стосувалася загальної статистики щодо кількості учасників у цілому та озвучення відсотку тих, які проходять до фіналу, особливостей написання та структури роботи, а також подання групових результатів досліджень.

Після цього зацікавлені мали змогу більш тісно поспілкуватися із гостями, частина резидентів Молодіжного Хабу навіть коротко розповіла про свої проекти та проконсультувалися щодо можливостей представлення їх на конкурсі.

Отже, якщо ви активні та цілеспрямовані, прагнете до подальшого розвитку та налагодження нових зв’язків, спробуйте свої сили у програмі «Завтра.UA». Головне – ваше бажання та цікаві ідеї, а в університеті завжди допоможуть і підкажуть, як результати ваших старань представити найкращим чином.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу