Представники ДонНТУ взяли участь у фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну»  (7-6-2017)

Представники Донецького національного технічного університету взяли участь у фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну», який нещодавно відбувся в м. Краматорську.

На майданчику «Освітня виставка» команда викладачів і студентів ДонНТУ презентувала наш виш, усі можливості та переваги навчання в ньому яскравими роздатковими матеріалами, презентацією про студентське навчання та дозвілля, а також проектами «Розумна теплиця» та браслет «Smart care». Варто відзначити, що саме ці проекти приваблювали до нас найбільшу кількість глядачів – школярів, їх батьків, вчителів – вони задавали безліч питань про функціонування цих пристроїв, а також цікавилися нашим вишем, його факультетами та спеціальностями.

Ще один захід, до якого ми долучилися, – панельна дискусія, на якій ми розповіли про особливості, «родзинки» навчання в ДонНТУ. І знов учасники дискусії дуже високо оцінили нашу «технологічність», залучення студентів до розробки та реалізації власних проектів.

Організатором фестивалю виступила благодійна організація БФ «З країни в Україну», яка добре відома мешканцям Покровська за однойменним фестивалем, що пройшов минулого літа, а також завдяки Coolтурфесту «Навесні».

Зараз організатори ініціювали масштабний проект для підлітків малих міст України (6-11 класи), у якому вони набудуть необхідних вмінь й отримають можливість втілити в життя власну командну ідею спочатку у школі, а згодом – й у місті.

Свої проекти діти реалізовували у 6 напрямках: медіа, культура, охорона здоров’я, урбаністика, соціальний напрям і навколишнє середовище.

Тож, шкільні команди-учасниці фестивалю «Відкривай Україну» з усіх куточків Донецької області демонстрували відвідувачам і журі свої відеозвіти щодо реалізованих проектів з покращення міста.

Переглянувши близько 30 відеозвітів, ми вирішили відзначити команду з Новогродівки, яка створила шкільний медіа-центр – з радіомовленням, телебаченням і власною газетою, тому що ця ідея молодіжної творчості нам дуже близька.

Г.В. Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів