Студенти факультету комп’ютерних наук і технологій пройшли виробничу практику на сучасному IT-підприємстві  (21-7-2017)

Теоретичні знання в будь-якій галузі знань – це тільки половина успіху. Отримання практичних навичок в умовах сучасного виробництва має не менш важливе значення для студентів університету. Для отримання таких навичок студенти кафедри комп’ютерної інженерії (факультет комп’ютерних наук і технологій) пройшли виробничу практику на фірмі «Concepter» в м. Київ.

З ініціативою такої практики виступив Олег Маленков, один із засновників фірми. Олег сам є випускником факультету комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ, тому він звернувся до рідного університету з пропозицією провести практику для студентів та запропонувати, можливо, декільком з них робочі місця після завершення університету.

Фірма Concepter займається розробкою Android-додатків, веб-сайтів, а також розробкою різноманітних апаратних продуктів, наприклад, вже відомого спалаху iBlazr.

Студенти під час виробничої практики долучились до вирішення декількох задач, серед яких програмування мікроконтролерів, периферійних пристроїв та проектування баз даних для мобільних пристроїв.

«Запропоновані завдання та робота в цілому були дуже цікавими. Колектив прийняв нас дуже гарно,» – ділиться враженнями Андрій Кузьменко, один із студентів, – «особливо нам сподобалась атмосфера дружності та комфорту для роботи та відпочинку. В офісі знаходився тенісний стіл, можна пограти в дартс, є кімната для відпочинку з величезним телевізором та приставкою xbox. Є навіть дошка рекордів співробітників. Що й казати, після важкої роботи необхідно й відпочити.

Час, проведений тут, ми провели весело та головне – з користю для себе та, сподіваюсь, і для фірми».

Долучайтесь до сім’ї студентів факультету комп’ютерних наук і технологій, опануйте сучасні IT-технології, пройдіть практику на сучасних підприємствах на Україна та за її межами і отримайте диплом міжнародного визнання.

Андрій Кузьменко,
Олександр Мірошкін та ін.