Захоплююча подорож студентів ДонНТУ

26-9-2016    Студенту , Практика , Студенту    754   
Подорож Карпати

Ах, Західна Україна! Як же багато ми чуємо про неї від наших друзів, які проводять канікули в Карпатах, Буковелі й не тільки. Студенти Донецького національного технічного університету не стали винятком, вирішивши долучитися до західноукраїнської природи, культури та просто гарно відпочити. На запрошення Рожнятівської районної ради група студентів ДонНТУ в складі 15 осіб на чолі з найкращим супроводжуючим і викладачем Галиною Володимирівною Лисенко вирушили в прекрасну та захоплююче-веселу подорож.

Пригоди почалися ще з самого початку, коли нашій групі довелося добиратися до Івано-Франківська трьома поїздами. Хочу додати, що замість відвідування одного міста (Києва), ми побували ще й у Львові. Наша група була веселою, активною та заважала спати всім пасажирам у вагоні.

Студенти – вони такі. Бойове гасло: «ДПІ – вогонь!» чули всі навколо!

Ми любимо свій університет, тому нехай на нас не ображаються. На шляху до безкрайніх просторів гір ми відвідали Києво-Могилянську академію. Це чудове місце, в якому поєднується творчість, відпочинок і, звичайно ж, навчання.

По прибуттю в Рожнятів ми відчули, що знаходимося в іншому кінці України. Однак, нас не покидало відчуття, що ми вдома. Повітря було чистим, люди говорили дуже швидкою українською мовою, що для нас виявилося вельми цікавим. Чесно кажучи, іноді ми з першого разу не розуміли, про що ж вони говорять, але дуже скоро ми втягнулися, й розуміння прийшло саме собою.

Дорога до дачі Митрополита Андрія Шептицького, де ми власне і жили, видалася веселою: ми насолоджувалися гірськими пейзажами та самобутністю споруд цього регіону.

Іноді нам так хотілося зупинити автобус, вийти та зірвати великі, стиглі яблука, які росли у дворах!

Ми були вкрай здивовані й дуже довго сміялися, коли, діставшись до місця, виявили, що мобільний зв’язок зник. А що поробиш – ви в горах. Самі ж апартаменти, в яких ми розмістилися по приїзду, були просто шикарні.

Для нас як для гостей в перший день влаштували святковий вечір, який був наповнений спілкуванням, веселощами та незабутніми враженнями. На другий день ми вирушили підкорювати гори, де, звичайно ж, знайшли джерела з кришталево чистою гірською водою.

Підйом був веселим і спортивним. Природа милувала око, а від краси, що нас оточувала, просто захоплювало дух. Дізнавшись про те, що недалеко від нас є їстівні ягоди (а саме – чорниця), ми прискорили темп, оскільки дуже хотіли спробувати смачненького. Знайшовши дані ласощі, ми, обхопивши кущі, немов ведмеді, стали пробувати на смак цей гірський продукт. Окрім чорниці, після ми виявили й ожину, яка також була з’їдена. Вибачте нас, будь ласка, гірські ведмеді.

Дуже багато прекрасних видів відкривалося нашому погляду, коли ми наближалися до вершини гори. Таку красу рідко зустрінеш! Дуже цікавим був спуск з гір, але він був і не менш небезпечним.

Після підкорення гір ми вирушили на форелеву ферму, де подивилися, як вирощують рибу. Що цікаво, вона була досить голодна, навіть незважаючи на те, що її добре годували.

Третій день увінчався екскурсією до Ангелівскої домни. Це досить значна споруда, поряд з якою відчуваєш, наскільки вона чудова. Вдень ми прекрасно провели час, граючи в футбол і волейбол.

Вечір також видався знатний. Посиденьки біля багаття, спів всіляких пісень і, звичайно ж, запальна дискотека подарували багато позитивних емоцій.

1

І, хочу вам сказати, стереотип про те, що на заході України живуть злі люди, нами був розвіяний. Насправді, там прекрасні добрі люди, які раді всім і кожному.

Коли настав час від’їзду, нашій групі дуже хотілося побути ще хоч трохи в цьому прекрасному місці, але є таке поняття: Батьківщина. Тому, відпочилі, заряджені позитивом і морем вражень, ми повернулися додому, де на нас чекає рідний Донецький національний технічний університет.

Семен Лойко,
ст. гр. МБ-13, факультет машинобудування, екології та хімічних технологій