Осінній фінал ліги КВК

25-11-2016    Студенту    648   

Фінал міської ліги КВК, організованої індустріальним інститутом ДонНТУ, знову зібрав у великій залі любителів хороших жартів і артистичних мініатюр. Минуло трохи більше півроку з часів попереднього фіналу, де фаворитом стала команда «220 Вольт». На жаль, цього разу ми не змогли побачити її на сцені, але, на відміну від того ж минулого фіналу, тут брало участь одразу 4 команди: збірна педагогічного училища «25-й кадр», збірна КІІ «Батарейки» та два знайомих нам фіналісти та призери весняної ліги – «Пельмені» та «Солянка» із дещо зміненим командним складом.

Тематика заходу була пов’язана зі студентським життям. Це й не дивно, адже концерт проходив між минувшим Днем студента і майбутнім дебютом першокурсника.

Вже після двох конкурсів виділялися два фаворити в особі «Пельменів» і «Солянки», і лише останній конкурс міг вирішити це протистояння. Під час виконання музичного домашнього завдання «Солянка» зачитала реп, а улюбленці студентської публіки представили можливий відбір талантів на весняне Євробачення. Журі прийшовся до вподоби виступ «Пельменів», тому перемога в лізі КВК дісталася їм цілком заслужено.

Але на цьому особливо розслаблятися не довелося. В кінці концерту була оголошена команда, що представлятиме наш університет на «Лізі сміху». До її складу увійшли переважно учасники сьогоднішніх команд-фаворитів. Для них це стане дійсно хорошим досвідом.

Що ж, побажаємо їм успіху, а від себе додам: важливіше розуму – лише почуття гумору.

 

Сергій Білянський, 
ст. гр. СУА-15