В Київі відбулися наради з проблематики переміщених ВНЗ Донбасу  (11-11-2015)

10 листопада у Торгово-промисловій палаті України та 11 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулися круглий стіл «Перспективні напрямки і стратегічний розвиток переміщених вищих навчальних закладів»  та нарада керівництва МОН з ректорами та головами студентського самоврядування вищих навчальних закладів Донбасу, тимчасово переміщених із зони проведення антитерористичної операції.

Донецький національний технічний університет представляли в. о. ректора Ляшок Я.О. та проректор з міжнародних зв’язків Швець І.Б.

У обговореннях взяли участь Міністр освіти та науки України Квіт С.М., заступник Міністра Гевко А.Є., голова комітету ВР з питань освіти та науки Гриневич Л.М., народні депутати Рябчин О.М., Курило В.С., виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Бистрицький Є.К., президент Торгово-промислової палати України Чижиков Г.Д.

f-czujkk3-3-(2)

За підсумками зустрічей було напрацьовано дорожню карту вирішення проблем переміщених ВНЗ, ухвалене рішення про створення ради ректорів переміщених вишів, обговорено пропозиції щодо співпраці та сформульовано рекомендації для МОН та Комітету ВР з питань матеріально-технічного та нормативно-правового забезпечення діяльності переміщених ВНЗ.

Посилання: