На факультеті МEXT пройшла презентація результатів закордонного стажування студентів і аспірантів у Технічному університеті Кайзерслаутерна

30-4-2018    Преміум-новина , Студенту    335   

Двадцять шостого квітня 2018 року в Донецькому національному технічному університеті на факультеті машинобудування, екології та хімічних технологій відбулася зустріч студентів 1-3 курсів із магістрами та аспірантом факультету машинобудування, екології та хімічних технологій, які повернулись із закордонного наукового стажування.

Вигравши грант німецького об’єднання DAAD, протягом 3-х місяців магістранти Лариса Григорян, Семен Лойко та аспірант Лілія Дерев’янкіна проводили наукові дослідження в технічному університеті Кайзерслаутерна, Німеччина.

На зустрічі студенти, які повернулись із наукового стажування, розповіли про участь у програмі міжнародного фінансування, представили результати своїх дослідницьких робіт, порівняли студентів, викладачів й освітні програми, поділилися досвідом наукової роботи у закордонному навчальному закладі та розповіли про яскраве перебування в Європі.

Протягом цих трьох місяців молоді довелося побувати в декількох країнах, відвідати архітектурні та історичні пам’ятники, музеї та виставки. У кінці доповідачі дали декілька порад для наступного покоління науковців: «Вчіть іноземну мову, уважно слухайте ваших викладачів і вчіться працювати самостійно. Ваше майбутнє в ваших руках!»

За матеріалами ФМЕХТ