На базі ДонНТУ відкрився стартап-клуб

22-11-2018    Преміум-новина , Студенту    96

Двадцять першого листопада на базі Молодіжного Хабу Донецького національного технічного університету пройшло відкриття стартап-клубу YEP! DonNTU. Дана організація повинна стати ще одним кроком на шляху допомоги активній і талановитій молоді в організації та реалізації їх власних проектів.

На відкритті були присутні часті гості Хабу – представники факультетів КІТАЕР і КНТ, які вже працюють над своїми проектами чи тільки-но мають ідеї та бажають розвивати їх.

Менеджери стартап-клубу Ігор Чельтер, Анна Удинська, Дар’я Савьолкова, а також координатор стартап-руху в ДонНТУ Гліб Ступак розповіли присутнім про те, що являє собою YEP!, які основні напрями його діяльності та які можливості він відкриває перед його резидентами.

Також слово надали студентам, які вже працювали над стартапами. Молодь розповіла про те, який досвід дала їм участь у стартап-клубі й яким чином це вплинуло на трансформацію ідеї та її реалізацію.

По закінченні заходу учасники мали нагоду поспілкуватися між собою та обсудити ті чи інші аспекти функціонування стартап-клубу.

Тож, якщо хочеш долучитися, або в тебе є питання, приходь до Молодіжного Хабу та ставай одним із членів команди YEP.

, ,