Магістри факультету КITАЕР успішно подолали перший етап конкурсу на стипендію від Наукового товариства імені Шевченка в США

6-6-2018    Студенту    83
нтш

Сергій Демидов​ і Богдан Самойлович, студенти-магістри факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету, успішно подолали перший етап конкурсу на стипендію від Наукового товариства імені Шевченка в США.

Стипендіальна програма розрахована на підтримку талановитих і перспективних українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану та війни на сході України або мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Комісія визначила Сергія та Богдана півфіналістами, на наступному етапі на них чекає співбесіда, після якої будуть визначені 10 фіналістів. Нагадаємо, що від ДонНТУ на стипендію подавалось близько 10 студентів.