Команда Донецького національного технічного університету з проектом «Stesha project» увійшла до ТОП-30 у міжнародному конкурсі xplore New Automation Award!

5-2-2018    Події , Студенту    224
xplore

Дві українські команди увійшли до ТОП-30 у міжнародному конкурсі xplore New Automation Award! Одна з них – команда Донецького національного технічного університету з проектом «Stesha project» (ФКІТАЕР).

На початку березня 2018 р. команди вирушають до Німеччини, де 8 березня представлятимуть свої проекти на фіналі конкурсу в головному офісі компанії PHOENIX CONTACT у м. Бад Пірмонт.

Проект «Stesha Project» – це голографічний асистент зі штучним інтелектом, що допоможе зорієнтуватися в торговельному центрі.

Склад команди:

Ідея та дизайн – Юрій Аносов, ст. гр. ТКР-16.

Технічна реалізація – Владислав Лебедєв, ст. гр. ЕЛТм-17, Максим Бережний, ст. гр. ЕЛТ-16, Рамін Ахмедов, аспірант кафедри електронної техніки.

Керівник проекту – Вікторія Тарасюк, к.т.н., доц., декан факультету КІТАЕР.

Команда обіцяє в найближчий час представити фінальну версію проекту.

Колектив ДонНТУ дуже пишається досягненнями ФКІТАЕР і бажає гідно представити ДонНТУ на міжнародній арені.

За інформацією ФКІТАЕР