Країна жахів, або Як ДонНТУ Хелловін святкував

1-11-2016    Студенту , Студенту    789   

 Спочатку я хотів би задати одне питання. Які асоціації у вас виникають при фразі «Цукерки або життя»? «Так я завжди просив у мами солодощі в дитинстві», – скаже якийсь жартівник, але, безумовно, практично кожен згадає Хелловін, відоме у всьому світі свято, що відзначається в переддень Дня всіх святих.

Походження свята містики і страхітливих таємниць дуже цікаве, але надто вже довге й заплутане. Оскільки місце на сайті обмежене, я не можу заглиблюватися в надра історії, але, при бажанні, кожен може почитати про це в Інтернеті. А я ж краще розповім вам, як відзначав це зловісно цікаве свято Донецький національний технічний університет.

Окрім оголошень і наклейок гарбузиків і летючих мишок, які висіли ще з минулого тижня, в понеділок всіх бажаючих розмальовували в дусі свята. Комусь малювали павутинку з павуками, комусь – кажанів, комусь – портрет Джека – це той самий традиційний гарбуз зі зловісною посмішкою та свічкою всередині. Але найсміливіші повністю перевтілювалися у різних привидів і всіляку нечисть.

О другій годині розпочався квест, в ході якого учасники повинні були проявити швидкість, точність і кмітливість. Не дивлячись на втому після виснажливих завдань, на обличчях студентів надовго залишалися посмішки, а в пам’яті – лише хороші спогади про минуле свято.

Будемо й надалі розповідати лише найцікавіше, наостанок зазначивши: «Усяка душа до веселощів не байдужа».

 

Сергій Білянський, 
ст. гр. СУА-15