Досвід участі студентів ФКІТАЕР у міжнародному форумі Innovation Market

26-12-2017    Студенту    380

1Місяць тому десант Молодіжного Хабу та ДонНТУ повернувся з міжнародного форуму Innovation Market, що проходив у Києві з 21-24 листопада в міжнародному виставковому центрі.

Це була друга така подія в історії України, яка зібрала в одному місці новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів стартап-проектів і представників підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів.

Окрім цього, була велика кількість акселераторів інвестиційних проектів, експертів у різних галузях економіки, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності та представників авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю. Подія неординарна та знакова, вона дала дуже важливий досвід для університету й можливість заявити про себе.

Під час заходу ми були і на стартап-алеї з проектом RoadSSL, а також взяли участь у першій битві університетів Battle ВНЗ з вирішеними кейсами компаній Cisco та ERC: SeGrain і FireSCADA. До речі, саме вони взяли участь у розробці проекту дорожньої карти розвитку стартап-руху в українських університетах спільно з YEP.

Зокрема, завдячуючи битві вишів, студенти отримали можливість познайомитись із майбутніми роботодавцями та отримати доступ до цікавих завдань, над якими досі продовжують працювати. Також цікавим був досвід для команди проекту RoadSSL, завдяки чому були отримані важливі суттєві й критичні зауваження та позитивні фідбеки. А ще два з трьох І-крісел поїхали до Покровська завдяки саме вашій підтримці.

Це дуже крутий досвід, який показав вірний тренд, і ми плекаємо велику надію, що в наступному році Донецький національний технічний університет буде представлений ще й у виставковій зоні провідних ВНЗ України.

До зустрічі на “INNOVATION MARKET”-2018!