Перший етап олімпіади «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest»

19-4-2016    Новини , Студенту    969   

16 квітня 2016 року на базі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» пройшов 1-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що є частиною міжнародних змагань «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest».

Ці змагання проводяться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM), організацією займається університет Бейлора (https://icpc.baylor.edu).

Головною особливістю є формат проведення. Команди отримують від 8 до 15 завдань, пишуть рішення обраною мовою програмування і надсилають їх на тестовий сервер. Програми тестуються на вхідних тестах, що є невідомими учасникам.

Якщо програма видала неправильну відповідь або не вклалася в обмеження за часом / пам’яті, то команда отримує повідомлення про це і може послати виправлену версію. Завдання вважається вирішеним, якщо програма видала правильні відповіді на всіх тестах. На відміну від інших олімпіад, часткові рішення не враховуються. Перемагає команда, яка вирішила правильно найбільше число завдань.

В 2016 році в 1-му етапі олімпіади в ДВНЗ «ДонНТУ» прийняли участь чотири команди, кожна з яких складалася з трьох студентів різних курсів та спеціальностей факультету комп’ютерних наук і технологій. Для проведення олімпіади були виділені робочі місця в лабораторії проектування мікроелектромеханічних систем кафедри комп’ютерної інженерії, де був забезпечений доступ до системи ejudge Східного регіону (http://ejudge.sumdu.edu.ua) через мережу інтернет.

За результатами змагань команда DonNTU_CUBE у складі Костянтина Ольмезова, Івана Верещаги та Артема Любимова (тренер – Оксана Золотухіна) посіла перше місце серед команд Східного регіону (Донецька, Луганська, Харківська області). Колектив викладачів та студентів факультету комп’ютерних наук і технологій щиро вітає команду DonNTU_CUBE з перемогою на першому етапі змагань та бажає успіхів у подальших виступах на наступних етапах олімпіади.

Відповідальний за проведення,

доц. кафедри КІ Цололо Сергій Олексійович