День факультету КІТАЕР

22-5-2015    Працівникам , Студенту    566   

Не дивлячись на те, що майже рік тому Донецький національний технічний університет переїхав на нове місце та переживає зараз не найлегші часи, адміністрація та студентський актив намагаються зберігати традиції вишу, що складалися впродовж багатьох років. Однією із них стало щорічне святкування Дня факультету комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки та радіотехніки ДонНТУ.

На підготовку було витрачено багато сил і залучено багато людей з різних факультетів. Незадовго до свята були проведені спортивні змагання між студентами ДонНТУ, а самі ж студенти ФКІТАЕР, окрім репетицій та навчання, змогли приєднатися до ряду заходів: молодшокурсники взяли участь у цікавому квесті, а найталановитіші – у художньому конкурсі малюнків на асфальті.

Святкування проходило у палаці культури «ШУ «Покровське», яке, до речі, зібрало повний зал, що дуже потішило організаторів. Окрім студентів і викладачів Донецького національного технічного університету та Красноармійського індустріального інституту, на свято завітали студенти Костянтинівського індустріального технікуму, ліцею «Надія» та декількох шкіл міста.

im1im2im3im4

Розпочала концерт В.П. Тарасюк, декан ФКІТАЕР, яка привітала усіх присутніх із цим значущим днем. Сказавши багато теплих слів на адресу свого рідного факультету, вона побажала всім присутнім яскравого та активного життя, мирного неба над головою, успіхів і особистого щастя. До емоційної промови та поздоровлень Вікторії Павлівни приєдналася і В.Я. Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи ДонНТУ та гості з Костянтинівки, які подарували іменинникам власноруч зроблений оберіг – домовичка. Після цього двоє найкращих студентів індустріального технікуму були нагороджені почесними грамотами.

Також на концерті підвели підсумки спортивних змагань і нагородили дипломами та цінними подарунками призерів, а серед присутніх провели вікторину.

im5im6im7im8

Програма заходу вражала своїм різноманіттям і яскравістю: пісні, танцювальні постановки, а також заряд позитиву від двох команд КВК, які покращили і без того гарний настрій присутніх. У перервах між виступами глядачам були продемонстровані відеоролики про насичене життя у виші та за його стінами.

Приємно відзначити, що у підготовці концерту безпосередню участь взяли викладачі факультету, які поряд зі студентами співали пісні, танцювали та жартували. І, звісно, дуже потішив номер, у якому старше покоління знову приміряло на себе образ студента-випускника. Номер показав, що час йде, однак, студентські звичаї майже не змінюються.

im9im10im11im12

Загалом, захід цілком виправдав себе та ще раз довів, що ДонНТУ – одна велика родина. І учасники, і глядачі залишилися задоволені, а це головне. А винуватцю свята ще раз бажаємо процвітання, подальших успіхів і талановитих студентів. І нехай таких подій, як День факультету, в майбутньому буде якнайбільше.