Делегація студентів і викладачів факультету КІТАЕР ознайомилася з виробничим процесом ТОВ «Донбаська індустріальна компанія»

18-12-2017    Студенту    394

Нещодавно в Донецькому національному технічному університеті пройшов ІІІ Всеукраїнський науково-практичний форму ТАК-2017, одним із завдань якого є зближення науки та практики.

Цього року форум відкрив нові можливості не тільки для студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», а й для тих, хто навчається за напрямом «Автоматика та комп’ютерно-інтегровані технології», а також для випускаючої кафедри «Автоматика та телекомунікації» в цілому.

В рамках попередніх домовленостей, досягнутих під час форуму, між представниками ТОВ «Донбаська індустріальна компанія», ДонНТУ та Молодіжного Хабу Покровська 13 грудня відбувся візит на підприємство студентів-магістрантів груп АКТм-16 і АКТм-17, а також представників кафедри АТ – Валерія Поцепаєва, Руслана Єшана та Гліба Ступака.

Візит включав у себе екскурсію потужностями підприємства, виробничими цехами та відділом АСУТП. Слід зазначити, що наукові інтереси кафедри АТ безпосередньо перетинаються зі специфікою «Донбаської індустріальної компанії», адже її профіль – виробництво та освоєння нового обладнання гірничо-збагачувального, паливно-енергетичного та металургійного комплексів.

Продукція компанії заслужила високу репутацію на ринку обладнання для шахт і підприємств металургійної промисловості. Також завод гірничо-шахтного устаткування ТОВ «ДІК» проводить ремонт металургійного й шахтного обладнання. Поряд із традиційними сферами, ТОВ «ДІК» активно освоює та модернізує існуючий модельний ряд обладнання, а також створює нові зразки техніки, виконані з максимальною автоматизацією процесів. Розвинена інструментальна і технічна база, високоефективні технологічні процеси та сучасне обладнання забезпечують виробництво продукції у повній відповідності до вимог технічної документації та ринку.

У ході візиту студенти та викладачі були ознайомлені зі специфікою сучасного виробництва, до того ж, змогли на власні очі побачити, як організовані виробничі процеси, та оцінити роль автоматизації цих процесів. І найголовніше – були досягнуті домовленості щодо співпраці з практики та за тематиками дипломних робіт між ТОВ «ДІК» і ДонНТУ. І нехай вони поки не закріплені на папері, але вже сьогодні підприємство хоче бачити наших випускників у себе на виробництві як у якості практикантів, так і в якості співробітників.

Гліб Ступак,
старший викладач кафедри АТ