Представники ДонНТУ взяли участь у форумі лідерів студентського самоврядування

22-11-2016    Студенту    684   

Студентська рада Горлівського інституту іноземних мов протягом 14-15 листопада у м. Бахмут (Артемівськ) організувала форум лідерів студентського самоврядування (СС) України, на який були запрошені 13 вишів. Від Донецького національного технічного університету в заході взяли участь два представники СС: Анастасія Гвоздь і Євгенія Карабаджак.

Основною метою форуму був обмін досвідом між вищими навчальними закладами. Кожен виш-учасник за допомогою презентації розповів про свої досягнення, перспективи, співпрацю, а також про майбутні плани та насущні проблеми СС.

Також для учасників було організовано цікаву розважальну програму, що включала в себе екскурсію на Артемівський завод шампанських вин.

Наступний день форуму пройшов не менш цікаво, адже організатори не пошкодували своїх сил і розробили цілу секцію тренінгів за вибором:

  • розвиток індивідуальних лідерських якостей;
  • форум-театр;
  • інструменти лідерства: лідером стати, лідером бути!

Кожен день роботи закінчувався дискусійним круглим столом.

Завершальним етапом форуму стало підведення підсумків, де студенти мали змогу подякувати організаторам за чудовий захід і обмінятися контактами з іншими вишами для майбутніх проектів і подальшої співпраці.

Протягом двох днів, доки тривав форум, учасникам забезпечили комфортні умови перебування, починаючи від проживання у готелі та своєчасного харчування та закінчуючи персональною консультацією організаторів. Більшість із них, до речі, виявилася такими ж студентами, як і ми самі. Тому можна зі впевненістю сказати, що все пройшло на вищому рівні, навіть незважаючи  на те, що цей форум відбувся завдяки зусиллям переміщеного вишу.

Євгенія Карабаджак, 
магістрант 1-го курсу факультету КІТАЕР