Збірна команда ДонНТУ – призер обласного чемпіонату з футболу серед студентів

Протягом 19-21 вересня в Краматорську проходив чемпіонат Донецької області з футболу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації.

Збірна команда Донецького національного технічного університету та індустріального інституту також долучилася до змагання.

Про перебіг подій, що відбувалися на стадіоні «Блюмінг», коротко розповів Артем Андросян, студент факультету комп’ютерних наук і технологій, капітан збірної команди ДонНТУ-ІІ.

«У півфінальному матчі шляхом жеребкування нам випало грати з Донбаським педагогічним університетом (м. Слов’янськ). Після невдалого першого тайму гравці нашої збірної зібралися та продемонстрували серйозну боротьбу, однак на жаль, досягнути позитивного результату не вдалося.

Наступного дня на команду ДонНТУ чекав поєдинок з медичним університетом за третє місце. Вже з перших хвилин ми контролювали хід гри та змогли організувати мінімальну перевагу над суперником.

У матчі за перше місце зійшлися ДДМА (м. Краматорськ) і Донбаський педагогічний університет. Машинобудівельники показали впевнену гру та цілком заслужено посіли перше місце в турнірній таблиці змагань».