Збірна ДонНТУ – переможець змагань з футзалу серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації

З 15-17 травня 2018 року на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) проходили змагання з футзалу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Його учасниками стали шість команд, які представляли наступні виші:

– Донецький національний технічний університет (м. Покровськ);

– Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ);

– Донецький національний медичний університет (м. Лиман);

– Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ);

– Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Краматорськ);

– Маріупольський державний університет (м. Маріуполь).

Ігри були дуже динамічними та напруженими, переможець змінювався буквально щомиті. Загалом, спортсмени показали гарну фізичну підготовку та командну роботу, тому сумувати глядачам не доводилося: матчі були багаті на цікаві моменти та результативні передачі.

Що ж до турнірної таблиці, дуже приємно відзначити, що збірна ДонНТУ вкотре стала чемпіоном змагань. Друге та третє місця вибороли студенти Маріупольського державного університету та Донбаського державного педагогічного університету відповідно.

До речі, не обійшлося і без персональних нагород політехніків: Владислав Ліщук, студент ФМЕХТ, став кращим гравцем чемпіонату, а Костянтин Хабаров, студент ФКІТАЕР, рішенням суддівської колегії названий кращим воротарем.

Щиро вітаємо хлопців з черговою спортивною перемогою та бажаємо, аби попереду на вас чекало ще багато спортивних досягнень!