Віртуальний тріатлон

22-11-2016    Спорт    674   

Спортивна ліга ДонНТУ вже давно знайшла своїх переможців у своєму осінньому сезоні. Але до кінця року ще достатньо часу, тому студентський актив факультету КІТАЕР вирішив провести ще одні змагання.

На цьому тижні, протягом 21-25 листопада, студентам випав шанс проявити себе у трьох напрямках: шахах і комп’ютерних іграх Dota та CS: GO.

Торік студенти вже мали досвід участі у шахових баталіях. Головним залишалося питання, чи вдасться минулорічним фаворитам захистити свої титули та місця? На жаль, призери з різних причин не змогли прийти цього разу. Однак, змагання розширилися завдяки участі представників інших факультетів вишу та міського ліцею «Надія». Організатори не були готові до такої масовості, але їх досвід і розважливість дозволили провести змагання на високому рівні.

Незважаючи на тривалі фінальні партії, учасники залишилися задоволені заходом. А самі результати виглядають наступним чином: третє місце поділили Сергій Бочуляк (ГФ) і Олександр Нижник (ФМЕХТ), а срібло та золото завоювали вихованці ліцею «Надія», дебютанти Владислав Сердюк і Ярослав Ян.

Перший комплект медалей нашого тріатлону вже знайшов своїх власників, залишилося розіграти ще два. А поки можна сміливо підсумувати: найкраща перемога – це перемога над собою.

Сергій Білянський, 
ст. гр. СУА-15