В ДонНТУ відзначили Міжнародний день студентського спорту

21-9-2018    Спорт    117

Двадцятого вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. З нагоди цього свята заклади вищої освіти по всій Україні влаштували спортивно-масові заходи.

Спортивно-масові заходи серед студентів проводяться з метою підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я студентської молоді, формування здорового способу життя та широкого залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації та подальшого розвитку студентського спорту.

общее

Певна річ, не залишився осторонь і Донецький національний технічний університет. У цей особливий і важливий день зі словами привітань до присутніх звернувся начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Леонід Анатолійович Михалко. Після цього чудовим виступом потішили присутніх дівчата з Покровської організації черлідингу, представниці спортивного клубу «Альтаїр» під керівництвом Наталії Коновалюк.

З вітальним словом виступив і перший проректор ДонНТУ Л.Л. Бачурін. Леонід Леонідович відзначив результати як безпосередньо спортсменів, так і їх тренерів, і побажав присутнім подальших успіхів. Далі розпочалася церемонія нагородження студентів, які прославляють ім’я вишу в регіоні, на всеукраїнському та світовому рівнях.

Зокрема, за активну участь в спортивному житті університету, якісну підготовку та проведення фізкультурно-оздоровчих заходів нагородили:

• Дмитра Туцького (ГФ)
  • Євгена Кміта (ФМЕХТ)
  • Артема Андросяна (ФКНТ)

За успішний виступ на Чемпіонаті Донецької області з футзалу серед студентів ЗВО нагородили:

• Владислава Ліщука (ФМЕХТ)
  • Костянтина Хабарова (ФКІТАЕР)

За успішний виступ на Чемпіонаті Донецької області з баскетболу серед студентів ЗВО нагородили Владислава Бойка (ФЕМ)

За успішний виступ на Чемпіонаті Донецької області з пауерліфтингу серед студентів ЗВО нагородили Артема Шевченка (ФМЕХТ)

IMG 1133

За активну участь в спортивному житті університету, пропаганду та розвиток фізичної культури нагородили:

• Сергія Звєрєва (ГФ)
  • Віталія Назарчука (ГФ)
  • Івана Перебайла (ФЕМ)
  • Ігоря Ларичева (ФКІТАЕР)
  • Михайла Корнєєва (ФКІТАЕР)
  • Івана Британа (ФКІТАЕР)
  • Євгена Корнієнка (ФКІТАЕР)
  • Дениса Панасенка (ФЕМ)
  • Ігоря Бушуєва (ФКІТАЕР)
  • Богдана Зачека (ГФ ).

Також за активну участь у спортивному житті вишу були відзначені студенти Індустріального інституту:

• Владислав Шульженко
  • Ілля Коновалов
  • Віталій Міщенко
  • Олександр Колій
  • Владислав Харенко.

IMG 1142

Після урочистої церемонії нагородження відбувся товариський матч з волейболу між збірною командою викладачів і студентів ДонНТУ та командою ветеранів спорту. У традиційно запеклій боротьбі перемогу із загальним рахунком 3:1 одержала команда ветеранів спорту.

Тож, ще раз зі святом! І пам’ятайте, що рухомий спосіб життя, фізична культура та спорт – це надійне джерело доброго настрою, оптимізму, здоров’я та довголіття.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу