В ДонНТУ пройшов турнір з волейболу

21-11-2017    Спорт    417

З нагоди Міжнародного дня студента в Донецькому національному технічному університеті пройшов міні-турнір з волейболу.

Помірятися силами виявили бажання чотири команди: збірна студентів ДонНТУ, збірна викладачів ДонНТУ, збірна студентів Індустріального інституту та збірна ветеранів.

Турнір, без перебільшень, був дуже запеклим і напруженим. Оскільки регламент передбачав боротьбу до трьох перемог, ігри тривали доволі довго. Сили учасників були майже рівними, жодна з команд не хотіла поступатися. Сильні подачі, азарт в очах гравців, динамічна гра на майданчику – все це мало місце під час змагання.

Традиційно в залі було чимало вболівальників, які активно підтримували своїх фаворитів і з захопленням спостерігали за перебігом подій.

Що ж до результатів, перше місце вибороли студенти інституту, друге – команда ветеранів, а третє місце – за ДонНТУ.

До речі, оргкомітет особливо відзначив гру команди викладачів ДонНТУ. Це є яскравим доказом ефективності тренувань, які відвідували викладачі протягом останнього року в позаробочий час.

По закінченні учасники були відзначені почесними грамотами та солодкими подарунками.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу