В ДонНТУ пройшов турнір з шахів серед студентів  (17-3-2017)

Факультет КІТАЕР в черговий раз провів турнір з шахів серед студентів, в якому взяли участь майже всі факультети Донецького національного технічного університету.

Вже вкотре я пишу про, напевно, найдавнішу та найзахоплюючу гру всіх поколінь – шахи. У них зараз грають і діти, і дорослі – тут немає обмежень. Мало хто знає, що спочатку шахи були створені для царів і полководців, які на полі гри вивчали стратегію противника та готувалися до майбутніх битв.

Саме для цього факультет КІТАЕР організував черговий турнір серед студентів ДонНТУ. На жаль, торішньої масштабності досягти не вдалося: учні ліцею «Надія» з різних причин не змогли прийти і відстояти свої золоті та срібні нагороди. Проте, турнір і без того був сповнений цікавими та захоплюючими подіями.

Почнемо, мабуть, з того, що в турнірі взяли участь чотири факультети: ФМЕХТ, ФЕМ, ФКНТ і власне ФКІТАЕР. Перші партії пройшли за досить короткий час. Однак півфінали та фінал вийшли досить напруженими і захоплюючими. У підсумковій сутичці, між іншим, зійшлися представники факультету економіки та менеджменту. Незважаючи на їх тісну дружбу, Ярослав Бражко та Олександр Покінтелиця не збиралися поступатися один одному. В кінцевому рахунку, Олександр виявився сильнішим за свого товариша і став заслуженим переможцем весняного шахового турніру 2017 року. «Турнір вийшов дуже гарним. Організація чудова. Вельми затишна атмосфера», – поділився враженнями від перемоги Сашко.

Призери також були задоволені результатами змагання й отримали ігрову практику з гідними суперниками. «Турнір, що пройшов сьогодні, став для мене новим викликом, адже до цього в змаганнях подібного роду я не брав участі. Всі суперники виявилися вельми цікавими гравцями та веселими людьми. Мені пощастило зайняти третє місце і я дуже вдячний його організаторам. Надалі я з радістю взяв би учать подібних заходах», – зазначив після нагородження бронзовий призер, студент факультету КНТ, Валерій Псьол.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15