В ДонНТУ пройшов майстер-клас з фітнес-зумби

29-9-2017    Спорт    381

Двадцять восьмого вересня у великій спортивній залі Донецького національного технічного університету відбувся безкоштовний майстер-клас з фітнесу з елементами зумби від спортивного тренера Анни Негоди.

Зумба – це запальне танцювальне тренування на основі латинських ритмів, що допомагає людині не тільки отримати чудову фізичну форму, а й зарядитися позитивними емоціями.

Основна її мета – опрацювати максимальну кількість м’язів, при цьому не виснажуючи вас неодноразовими повторами тривіальних вправ.

Що ж до безпосередньо тренування, студентки та співробітниці ДонНТУ, озброївшись гарним настроєм і взаємопідтримкою, бадьоро та завзято відтворювали рухи, які показувала тренер. І навіть той факт, що не все вдавалося одразу, не міг зупинити дівчат. Тому зовсім не дивно, що час тренування проминув дуже швидко, залишивши по собі приємну втому та заряд бадьорості.

По закінченні ми запитали учасниць про їх враження від майстер-класу.

Ірина Кузьменко, студентка ФКІТАЕР, група ТКС-14: «Все було жваво, активно, позитивно. Дуже всім рекомендую як чудовий засіб боротьби із осінньою хандрою».

Вікторія Луценко, студентка ФМЕХТ, група МІТ-16: «Все було круто, весело. Враження дуже гарні. Чудова атмосфера та доброзичливе ставлення».

Як бачимо, зумба – це ідеальне поєднання ефективного спорту й танцю. Тож, якщо ви хочете підтягнути тіло, попрацювати над ритмом і зарядитися позитивними емоціями, то обов’язково спробуйте цю відому у всьому світі фітнес-програму.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу