В ДонНТУ пройшла зустріч між студентами та ветеранами спорту

21-9-2017    Спорт    263

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Донецькому національному технічному університеті пройшла дружня зустріч з баскетболу та волейболу між студентами та ветеранами спорту.

До студентської  збірної увійшли хлопці з ДонНТУ та індустріального інституту, а команда ветеранів продемонструвала традиційно сталий склад.

Спочатку відіграли волейбол. За результатами двох партій перемогу одержала збірна ветеранів спорту.

Після невеликої перерви міні-змагання продовжилося. У матчі з баскетболу  команди змагалися протягом чотирьох періодів і в напруженій боротьбі з мінімальним розривом (44 : 41) перемогла вже студентська збірна.

До речі, в ході обох ігор учасників активно підтримували вболівальники, а по закінченні спортсмени були нагороджені грамотами.

Тож, вітаємо! Здоров’я, бадьорості та подальших спортивних успіхів і перемог!