В ДонНТУ пройшла перша зустріч клубу шахістів

5-4-2018    Бібліотека , Спорт    236

Четвертого квітня у читальній залі бібліотеки Донецького національного технічного університету відбулася перша зустріч клубу шахістів ДонНТУ.

14 шахістів змагалися за звання найкращого, однак, варто відзначити, що атмосфера заходу була досить дружньою: окрім безпосередньо шахів, у гравців було багато тем для обговорення за партією. Тим не менше, кожен, перш за все, був зосереджений на грі.

Всі, хто взяв участь, показали свій стиль тактики, свою стратегію, а завдяки системі підбору суперника, що була дещо запозичена з гри DOTA 2, зустріч перетворилася на міні-турнір.

Участь у ньому взяли студенти факультету економіки та менеджменту, а також факультетів КІТАЕР, КНТ, МЕХТ і ТОВ.

Що ж до переможців, ними стали представники кафедри ОПТК факультету МЕХТ:

1 місце – В’ячеслав Боровльов, асистент кафедри обладнання перероблювальних технологічних комплексів;

2 місце – Ігор Сизов, студент 2-го курсу;

3 місце – Олександр Сергеєв, студент 2-го курсу.

Дякую всім, хто взяв участь у цьому заході!

Богдан Мироненко,
студент гр. МЕН-17