В ДонНТУ – новий спортивний майданчик!

Перше вересня запам’яталося багатьом не тільки початком нового навчального року та посвятою в першокурсники – цього дня відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчику на території Донецького національного технічного університету.

Захід відбувся за участі адміністрації, співробітників і студентів вишу, городян, мера, голови комітету з питань фізичної культури та спорту м. Покровськ і представників політичної партії «Розумна сила», яка, власне, і виступила спонсором спорудження даного майданчику.

«У здоровому тілі – здоровий дух» – неодноразово наголошували учасники церемонії відкриття. Сьогодні, коли питанням здоров’я приділяється значна увага, поява чергового спортивного майданчика – крок необхідний і обґрунтований. Відрадно, що для всіх охочих відтепер є простір, де можна потренуватися та покращити фізичний стан, не виходячи за межі свого місця роботи чи навчання. До речі, тренажери розраховані на роботу з вагою власного тіла й на підтримку в тонусі основних груп м’язів.

Звичайно, не обійшлося без традиційних атрибутів свята: повітряних кульок, перерізування червоної стрічки, численних оплесків і слів поздоровлень. Гості заходу активно запрошували всіх користуватися тренажерами та пообіцяли всіляко сприяти подальшому розвитку спорту в нашому місті.

Хочеться вірити, що новий спортмайданчик стане осередком активної молоді й не тільки, а також допоможе людям розвинути фізичні та вольові якості.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу