Участь команди ДонНТУ в чемпіонаті Донецької області з баскетболу серед студентів  (16-11-2017)

Збірна команда Донецького національного технічного університету взяла участь у чемпіонаті Донецької області з баскетболу серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, що проходив 14-15 листопада на базі Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ).

Всього учасниками заходу стали п’ять команд, які представляли наступні виші: Донецький національний технічний університет (м. Покровськ), Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ), Донбаська національна академія будівництва та архітектури (м. Краматорськ), Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ) і Донецький національний медичний університет ім. М. Горького (м. Лиман).

Всі ігри були дуже напруженими, адже кожна із команд хотіла вибороти призове місце. Що до результатів, то збірна ДонНТУ зайняла у змаганнях 4 місце.

По закінченні чемпіонату команди були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.