Студенти ДонНТУ відвідали хокейний матч  (12-9-2017)

У п’ятницю, 8 вересня, розпочався другий сезон Української хокейної ліги. На льодовій арені «Альтаїр» зустрілися минулорічні фіналісти – хокейні клуби «Донбас» і «Кременчук».

Близько п’ятдесяти студентів Донецького національного технічного університету та індустріального інституту за запрошенням клубу вирушили до Дружківки, щоб підтримати рідний клуб у матчі-відкритті.

Гра була видовищною та захоплюючою: ведучи в рахунку, з перевагою у дві шайби, донеччани досягли підсумкової перемоги. Але найкраще про спортивне протистояння розкажуть наші вболівальники.

Рамін Ахмедов, аспірант, викладач ФКІТАЕР: «Я можу назвати себе вболівальником зі стажем: я відвідував арену «Лідер» ще в Донецьку на іграх молодіжної ліги, а зараз ці гравці вже входять до основного складу команди «Донбасу». Щодо гри, то я вперше спостерігав за матчем із фан-зони. Було трохи незвично, тому що борт прозорий і таке відчуття, що гравці зараз опиняться в гущі вболівальників! Було дуже драйвово та цікаво, але прохолодно, тому гарячий чай в перерві користувався підвищеним попитом! Дякую клубу за комфортну поїздку на матч! Нехай кличуть ще, із задоволенням приїдемо!»

Анна Кошовець: «Я дивилася, вболівала, отримувала колосальне задоволення від гри, від напруження пристрастей, що розгорталися на льоду. Моє завдання на перший раз – максимально сконцентруватися на грі. Дивитися одночасно на лід, на сектори, інформаційне табло. Мені дуже сподобалася гра. «Донбас» переміг, і я цьому рада.»

Анастасія Лабузова: «Матч був дуже цікавий, особливо перший період, коли наша команда вирвалася вперед,закинувши шайбу супернику. На той момент емоції переповнювали. На льодовій арені було багато вболівальників, які підтримували наших гравців різними кричалками. У нас були гідні суперники, вони добре трималися, тому було цікаво спостерігати за такою захоплюючою грою. Найбільші емоції відчувалися наприкінці гри, коли наші хлопці вирвали перемогу з рахунком 5:3.»

Тож, хотілося щиро подякувати ХК «Донбас» за надану можливість бути присутніми на відкритті сезону, адже політехніки відчули себе однією сім’єю на льодовій арені «Альтаір».

Сподіваємось, що такі запрошення на домашні матчі стануть доброю традицією.

Маргарита Біленська,
культорганізатор, студентка гр. УПЕПм-16