Студенти ДонНТУ – призери турніру з армспорту «Козацька сила»

7-3-2018    Спорт    243

Шостого березня 2018 р. у великій спортивній залі пройшов турнір з армспорту «Козацька сила», присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка. Організаторами заходу виступила кафедра історії та права ДонНТУ та кафедра загальнонаукової підготовки Індустріального інституту (ІІ). До речі, турнір проводиться вже третій рік поспіль і дає можливість молоді помірятися фізичною силою та поборотися за звання найкращого.

Турнір був відкритим, тож, участь у ньому взяли студенти ДонНТУ, інституту, Покровського ліцею «Надія», а також хлопці із числа городян міста.

Що ж до організації, молодики традиційно змагалася у 4-х вагових категоріях: до 65 кг, до 75 кг, до 90 кг і 100+. Після цього бажаючі, незалежно від ваги, могли взяти участь а абсолютній категорії.

Переможці ж за категоріями наступні:

До 65 кг:

1 – Олексій Брацило (ліцей «Надія»)

2 – Олександр Башлаєв (ліцей «Надія»)

3 – Станіслав Борисов (ліцей «Надія»).

До 75 кг:

1 – Вадим Никитенко

2 – Максим Гомозов

3 – Сергій Пономарьов (інститут).

До 90 кг:

1 – Максим Гомозов

2 – Сергій Стребіж (ДонНТУ)

3 – Дмитро Кривошеєнков (інститут).

100+ кг:

1 – Артур Тараненко

2 – Вадим Никитенко

3 – Ярослав Таран (ДонНТУ).

Абсолютна вагова категорія:

1 – Вадим Никитенко

2 – Артур Тараненко

3 – Ярослав Таран.

По завершенні змагань переможців нагородили почесними медалями та грамотами. Тож, вітаємо призерів і бажаємо нових досягнень і звершень!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу