Студент ФKITAEP – призер Чемпіонату України з гирьового спорту

14-5-2018    Спорт    184

Студенти ДонНТУ славляться своєю різнобічністю. Ми сильні не тільки в науці. Чого варто згадати наші дні факультетів, дебют першокурсника, різні конкурси талантів! А скільки спортивних заходів ми проводимо? От саме на останньому я б і хотів зупинитися. Я неодноразово писав про спортивні досягнення першокурсника ФКІТАЕР Ігоря Бушуєва. Сьогодні ми поговоримо про іншу людину, яка досягла висот в іншій дисципліні.

Михайло Корнєєв – студент групи ЕЛК-17 факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки. Він з дванадцяти років займається гирьовим спортом, і це захоплення вже приносить свої плоди.

Із 4 по 6 травня 2018 р. Михайло брав участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту, що проходив у с. Чкалове Дніпропетровської області. На цих змаганнях хлопець впевнено заробив срібну медаль.

– Як ти дізнався про змагання?

Про це мені розповів мій тренер, запропонував взяти участь. А коли я дав згоду, зі мною зв’язалися керівники змагань.

– Для тебе це були не перші змагання. Тож, розкажи про свої попередні здобутки.

Я брав участь у міських змаганнях і змаганнях обласного рівня. Також вже маю розряд КМС.

– Як проходить твоя підготовка до змагань? Опиши цей день. Прокинувся, встав з ліжка…

Підготовка до змагань триває не один день. Треба підготувати себе фізично й духовно. Треба розігріти м’язи, аби не було травм, треба бути налаштованим, аби ривок вийшов правильним. Тому я готуюся заздалегідь, аби не нашкодити собі.

– Яких висот ти плануєш досягти?

Певна річ, у мене багато мрій і бажань. Але спершу я хочу здобути звання майстра спорту. Дуже сильно готуюся. Вважаю, що й з цим викликом я впораюсь.

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15