Результати першості ДонНТУ з футзалу

В Донецькому національному технічному університеті завершилася спортивна першість з футзалу. Всього у змаганнях брало участь шість команд, які протягом трьох тижнів мірялися силами та вправністю.

Результати змагань наступні:

1 місце – збірна ДонНТУ
2 місце – збірна гірничого факультету ДонНТУ
3 місце – «Мальта» (збірна студентів старших курсів ДонНТУ).

Як видно з турнірної таблиці, у команд, які зайняли перше та друге місця, однакова кількість очок, тому при визначенні переможця враховувалася різниця забитих і пропущених голів. Ці показники відповідно складають +25 і +14 відповідно.

«Усі учасники були сильними та боролися до останнього, – ділиться враженнями Артем Андросян, капітан збірної ДонНТУ. – Наша команда, певна річ, також прагла до перемоги, і, на мою думку, наш результат цілком заслужений. Всі ми дуже раді, що зайняли перше місце».

Що ж до особистих  номінацій, кращим бомбардиром першості став гравець збірної ДонНТУ Владислав Ліщук (ст. гр. ХТ-14 ФМЕХТ), який забив аж 10 голів.

По завершенні змагань відбулася церемонія нагородження учасників грамотами та медалями.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу