Результати міні-турніру з волейболу  (18-11-2016)

З нагоди відзначення Міжнародного дня студента викладачами фізичної культури вишів був організований міні-турнір з волейболу.

У поєдинку взяли участь чотири команди: збірна Донецького національного технічного університету, збірна Красноармійського індустріального інституту, збірна викладачів ДонНТУ та збірна «ветеранів».

Подивитися турнір прийшло чимало глядачів, які активно підтримували своїх улюбленців.

Всього пройшло чотири напружені та емоційні гри. Жодна з команд не хотіла поступатися, тому майже увесь турнір рахунок команд відрізнявся мінімально. Тим не менше, гра є гра, а тому переможцем міг стати лише один.

Отож, результати турніру з волейболу наступні:

1 місце – збірна КІІ;

2 місце – збірна «ветеранів»;

3 місце – збірна викладачів;

4 місце – збірна ДонНТУ.

По завершенні учасників заходу нагородили грамотами та солодкими призами. І, незважаючи на результат, хочеться подякувати усім командам за чудову гру та яскраві емоції, а також побажати в майбутньому якнайбільше нових звершень і перемог.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого підрозділу