Подорож чарівними стежками…

25-11-2016    Спорт    653   

Як і будь-який підліток, я знайомий з усякого роду комп’ютерними іграми. Екшени, квести, шутери, гонки … Але ніщо так не затягує, як онлайн-баталії – протистояння з реальними гравцями. WoW, WoT, Dota, Prime World, CS та ін…

22-го листопада організатори тріатлону провели другий етап змагання. Цього разу це були змагання в рамках онлайн-гри Dota 2.

Для тих, хто не знайомий з нею, поясню: це досить похмурий світ із безліччю фантастичних і магічних істот. Ви обираєте одну із двох сторін, після чого – конкретного персонажа – і в бій. Перемога дістається тій команді, яка першою знищить ворожий «замок».

Завдання звучить просто, але що ви скажете на те, що перший бій між двома студентськими командами (нагадаю, заявки на участь подали п’ять команд, тобто змагання проходило за специфічною турнірною сіткою) тривав близько 90 хвилин. Вважайте, що ви подивилися матч «Реал» – «Барселона» в аудиторії, битком забитій студентами з ноутбуками.

Перша перемога ще не говорить про перемогу в чемпіонаті так само, як і перша поразка не говорить про кінець боротьби за титули. Тим не менше, після двох насичених днів, доки тривало змагання, пальму першості одержала збірна команда гірничого факультету ДонНТУ та КІІ у складі:

  •  Аджая Кутнього (ГФ);
  •  Євгена Шевейка (ГФ);
  •  Владислава Анурова (ГФ);
  •  Олександра Жоріна (ГФ);
  •  Артура Григор’єва (факультет технології та організації виробництва індустріального інституту).

Наостанок можемо сміливо сказати: взаємовідносини у команді – це лише третина успіху.

Сергій Білянський, 
ст. гр. СУА-15