Аматорська секція ДонНТУ з волейболу поповнилася новими учасниками  (15-9-2017)

Аматорська волейбольна секція в Донецькому національному технічному університеті діє вже більше трьох років: двічі на тиждень викладачі та студенти збираються, щоб у динамічній грі відволіктися від навчальних навантажень, підтримати здоров’я та відновити працездатність.

Чотирнадцятого вересня на тренування до збірної команди студентів і викладачів завітали й першокурсники, які виявили бажання займатися волейболом. У зв’язку з цим наша скромна спортивна зала була не в змозі вмістити таку кількість гравців одночасно, тому п’ять команд грали по черзі!

Ігри проходили у дружній атмосфері. І хоча деякі першокурсники спочатку почували себе трохи скуто, у процесі гри вони освоїлися на майданчику й цілком природно влилися до волейбольної університетської «тусовки».

Незабаром розпочнуться змагання між факультетами в рамках спортивної ліги ДонНТУ з волейболу, футболу та баскетболу, тому ми сподіваємося побачити нових спортсменів у складах факультетських команд.

Боротьба в нашому чемпіонаті обіцяє бути запеклою, а вболівальникам буде на що подивитися!

Тож, слідкуйте за нашими оголошеннями та встигайте своєчасно подавати заявки на участь в змаганнях.

Дмитро Туцький,
голова спортивно-масової комісії,