Наука та інновації

previous arrow
next arrow
ДонНТУ: - Тридцятого травня 2017 р. пройшло пленарне засідання до Дня науки «ДонНТУ: здобутки та перспективи розвитку українсько-німецького співробітництва в освіті та науці».
Slider

Перший етап міжнародної олімпіади із програмування «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest 2018»

24-4-2018    Наука та інновації   97   
title

21 квітня 2018 року в ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» пройшов 1-й етап міжнародної олімпіади із програмування «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest 2018». Змагання проводяться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM) за участі університета Бейлора (https://icpc.baylor.edu).

Головною особливістю змагань є формат проведення. Олімпіада є командною –  участь приймають команди із трьох студентів під керівництвом тренера. У встановлений проміжок часу команди отримують 14 задач, на вирішення яких вони мають 5 годин. Програми розробляються обраною мовою програмування і надсилаються на тестовий сервер, де проходять автоматичні тести, що є невідомими учасникам. Якщо програма видала неправильну відповідь або не вклалася в обмеження за часом / пам’яттю, то команда отримує повідомлення про це і може послати виправлену версію. Завдання вважається вирішеним, якщо програма пройшла усі тести. На відміну від інших олімпіад, часткові рішення не враховуються. Перемагає команда, яка правильно вирішила найбільше число задач.

Студенти ФEM – фіналісти Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з економічних і технічних спеціальностей

5ad0ad5f8c798 IMG 2995

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з економічних і технічних спеціальностей.

Він проводився у два тури. В першому всі бажаючі відправляли свої роботи на розгляд галузевої комісії; таким чином надійшли 63 роботи. Для другого туру комісія відібрала 20 найкращих робіт, серед яких опинилась і праця студентів факультету економіки та менеджменту Донецького національного технічного університету – Карини Кас’яненко (гр. МПП-15) і Богдана Мальованого (гр. ФЕБз-16). Після цього учасники, які пройшли відбірковий етап,  отримали запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

P4020316

У Хмельницькому національному університеті відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Інформаційні системи і технології», в якому прийняли участь представники факультету комп’ютерних наук і технологій ДонНТУ. За результатами захисту у підсумковій конференції студентка гр. ІПЗм-17 кафедри

Запрошення на конференцію “Актуальні проблеми розвитку фінансів і фінансової науки: ідеї і їх впровадження”

Конференция 2018 ОФЕБ

Факультет економіки та менеджменту і кафедра обліку, фінансів та економічної безпеки ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” 14 травня 2018р. проводить одинадцяту Всеукраїнську наукову конференцію студентів і молодих учених (із зарубіжною участю) “Актуальні проблеми розвитку фінансів і фінансової науки: ідеї і їх впровадження”.

Студентка ДонНТУ – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

5-4-2018    Наука та інновації   134   
Чурсинова

Каріна Чурсінова, студентка гр. ГЕО-16 гірничого факультету ДонНТУ, посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності  «Науки про Землю» (геологія), що проходив на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Каріна захищала роботу «Геологічні мезоструктури Карпат річки Тисмениця (околиці м. Борислав, Східні Карпати). Тема була тісно пов’язана із проходженням дівчиною літньої практики в горах.

Науковий керівник – Віктор Іванович Альохін, завідувач кафедри геології, розвідки та збагачення корисних копалин.

Студент гірничого факультету – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

29-3-2018    Наука та інновації   70   
Киященко

Руслан Киященко, студент гр. РККм-16 гірничого факультету ДонНТУ, посів 2 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності  «Гірництво» в номінації «Шахтне та підземне будівництво».

Конкурс проходив у м. Кривий Ріг на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет»

Студент гірничого факультету ДонНТУ – переможець Всеукраїнської олімпіади з цивільного захисту

27-3-2018    Наука та інновації   150   
5ab8ce9d54457 IMG 2295

Троє студентів-магістрів гірничого факультету – Аліна Зубенко (гр.ОПГм-17), Микита Качалов (гр. УГПм-17) і Анастасія Пастух (гр. Шм-17) – взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист», що проходив у Києві 22-23 березня 2018 р. на базі Національного авіаційного університету. Всього в олімпіаді взяли участь 98 […]

Міжнародна наукова діяльність на кафедрі електронної техніки.

5-3-2018    Наука та інновації   222   
ДонНТУ

На кафедрі електронної техніки факультету КІТАЕР ДВНЗ «ДонНТУ» ведеться активна наукова робота з розширення міжнародного визнання вітчизняних наукових публікацій.

У рамках цього напрямку роботи канд. техн. наук, доц. каф. ЕТ Лактіонов Іван Сергійович був обраний членом редакційної колегії авторитетного міжнародного наукового журналу The International Journal on Smart Sensing and Intelligent Systems (Macquarie University, Sydney, Australia, Exeley Inc. (New York)), який входить до наступних наукометричних баз: BASE – Bielefeld Academic Search Engine; CAS – Chemical Abstracts; CNKI Scholar (China National Knowledge Infrastructure); EBSCO; Elsevier – Ei Compendex; Elsevier – Scopus; Genamics JournalSeek; Inspec; JournalGuide; JournalTOCs; Keepers Registry; MIAR; OpenAIRE; ProQuest – Summon; Research Gate; ROAD (Directory of Open Access scholarly Resources); WorldCat; Zenodo.

 

Колектив кафедри електронної техніки

Запрошуємо авторів статей

ДонНТУ

У червні-липні 2018 року планується видання збірника наукових праць Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» серія «Обчислювальна техніка та автоматизація».

Збірник включений до списку фахових друкованих (електронних) періодичних видань. (Перелік наукових фахових видань України, Наказ № 241 від 09.03.2016 р).

В ДонНТУ пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

19-2-2018    Наука та інновації , Події   225   
7

На базі Донецького національного технічного університету вже другий рік поспіль проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Викладачі факультету машинобудування, екології та хімічних технологій брали участь у роботі наступних секцій: «Хімія», «Екологія», «Охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».

Page 1 of 712345...Остання »