Привітання ректора з нагоди Дня захисника України

11-10-2018    Ректорат    99

Шановні співробітники університету, колеги, студенти!

Вітаю вас із Днем захисника України ‒ святом, що уособлює мужність, гідність, вірність Вітчизні та своєму народу! Воно пробуджує нашу історичну пам’ять, не дає забути про давні українські традиції.

Це день ушанування наших гордих предків, які виборювали право на незалежність рідної держави, вдячності ветеранам Другої світової, а також день усіх героїв сьогодення, які боронять Україну від зазіхань агресора на сході нашої держави. Свято бережімо пам’ять про їхню звитягу та гідно шануймо подвиг усіх захисників нашої Вітчизни!

Саме на основі національних традицій та історичної пам’яті вибудовуються моральні ідеали, принципи й переконання, які визначають ставлення громадян до своєї країни. Воно виявляється в любові до Батьківщини, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність її боронити.

Зважаючи на події останніх чотирьох років, захисниками України є не лише військові, а й усі громадяни, які забезпечують економічний, гуманітарний, освітній та інформаційний захист нашої держави. Тому  закликаю кожного усвідомити власну відповідальність за майбутнє українського народу. Ми повинні бути гідними тих, хто поклав своє життя в ім’я України! Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі дадуть усім нам сили й натхнення бути достойними нащадками великих пращурів!

Слава Україні! Слава її героям!

ректор Донецького національного
технічного університету